کلینیک فوق تخصصی و نمایندگی تعمیرات سرفیس MICROSOFT SURFACE Repair

MICROSOFT SURFACE Repair

لپ تاپ های سرفیس مایکروسافت یکی از بهترین و مهندسی شده ترین لپ تاپ های حال حاضر در دنیا می باشند که تیم سازنده آن با تکنولوژی روز دنیا و با بروزترین فناوری ها این دستگاه ها را طراحی و ساخته اند. نمایندگی تعمیرات سرفیس ترابایت با تکیه به دانش روز مهندسین الکترونیک و مجهزترین تجهیزات تعمیرات سخت افزار هدف اصلی خود را انجام خدمات براساس اصول فنی قرار داده و در همین راستا توانسته با اطمینان و اعتماد شما به موفقیت های چشمگیری در تعمیرات لپ تاپ های سرفیس و همچنین رضایت مندی مشتریان به بالاترین سطح آماری نزدیک شود. 

به پاس قدردانی از اعتماد شما کاربران گرامی عیب یابی در تمامی کلینیک های تعمیرات سرفیس رایگان می باشد. با حضور در نمایندگی و یا تماس با کارشناسان ما سرویس و خدمات حرفه ای خود را دریافت نمایید.

تعمیرات نرم افزاری سرفیس

تعمیرات سخت افزاری سرفیس

تعمیرات فوق تخصصی سرفیس

تعمیرات سرفیس با توجه به طراحی ویژه و مهندسی شده نیاز به تجهیزات مناسب و تخصص همراه با قطعات اصلی دارد بدیعی است عدم آگاهی کافی حتی در باز کردن این محصول می‌تواند خسارات فراوانی به دستگاه شما برساند. تیم فوق تخصصی مرکز خدمات ترابایت با در دست داشتن تجهیزات مدرن و دانش به روز مهندسین و همچنین همکاری با بخش سرویس سنتر کمپانی های سازنده همچون مایکروسافت آماده ارائه خدمات فوق تخصصی به دارندگان سرفیس می‌باشد.
شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی تعمیرات سرفیس تخصصی ترین خدمات و سرویس های موردنیاز خود را دریافت نمایید.

تمامی سرفیس ها پس از تعمیر در مرکز خدمات ترابایت   گارانتی می شود.

استفاده از تجهیزات مدرن و به روز در تعمیرات سرفیس

استفاده از قطعات فابریک و شرکتی در تعمیرات سرفیس

مشتریان گرامی

از این پس این مرکز با نام تجاری

ایران اسلات

در آدرس جدید فعالیت خواهد کرد

logo

تهران، خیابان ولیعصر، تقاطع خیابان طالقانی، پلاک 480، طبقه 4، واحد 16